ساندویج با ساندویج ساز

ساندویچ با دستگاه ساندویچ ساز:  نان تستها را کره مالیده+کچاب حالا مواد میانی دو نان تست: مرغ پخته و در غذا ساز خرد شده یا خوب ریش ریش شده /ژامبون / گوشت چرخ کرده تفت داده شده /سوسیس نگینی شده  یا ترکیبی از این مواد+قارچ تفت داده شده(با شعله متوسط چون تفت قارچ با شعله کم باعث آب انداختن آن می شود) +نمک و فلفل+کمی فلفل دلمه ای نگینی شده + پنیر پیتزا  را می چینیم.در،ساندویچ سازکه یک بار خالی کار کرده تا داغ شود،آماده می کنیم ، هر بار که نان ها را گذاشتیم در دستگاه را از اول نمی بندیم ،دو سه دقیقه بعد که حجم ساندویچ ها کم شد می بندیم تا به دستگاه فشار نیاید.با سس کچاپ سرو می کنیم.

/ 2 نظر / 378 بازدید
شارژآل

با عرض سلام و وقت بخیر همکار گرامی؛ شما به عنوان یکی از دارندگان 500وبلاگ برتر مد نظر شرکت ما مبنی بر ایجاد فروشگاه کارت شارژ انتخاب شده اید. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های فروش کارت شارژ در اینترنت می باشد که با دعوت از وبلاگ نویسان کوشا و با پشتکار و در اختیار گذاشتن یک فروشگاه کارت شارژ مستقل به مدیران وبلاگ ها این امکان را فراهم می آورد که با فروش هر کارت شارژ در سود فروش آن ها سهیم باشند.قابل ذکر است که تمامی کارت شارژ های موجود در این شرکت در اختیار شما قرار می گیرد و شما با فروش هر کارت شارژ در فروشگاه خود می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده یک فروشگاه تست هر چه زودتر به سایت ما مراجعه فرمایید. با آرزوی موفقیت و شاد کامی از خداوند منان برای شما.

بهترین کسب درآمد اینترنتی

سلام خداییش وبلاگ خوبی داری اگه می خوای از بازدید های وبلاگت درامد مستقیم بگیری می تونی تو سایت زیر عضو بشی و بعد از اینکه پولت به 1000 تومن رسید تو کمتر از 12 ساعت بگیریش فقط کافیه کد کسب درامد رو ازش بگیری و تو وبلاگت بزاری من خودم عضوشم سایتش عالیه. http://parspa.s2a.ir